POMEMBNO- Možnost pošiljanja prošen za solidarnostno pomoč tudi preko e sporočil v glavno pisarno MO

Spoštovane članice, člani in zaposleni v SV in MO

Zaradi ogromnega prejetja prošen, ki jih sprejemajo v glavni pisarni MO glede solidarnostne pomoči vas seznanjamo, da je možno solidarnostno pomoč posredovati optično prebrano( fotografirano ali skenirano) na naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.. Pri tem pazite, da prošnjo podpišete in  seveda, da je takšne kvalitete, da je moč prebrati.S tem smo poenostavili in pohitrili posredovanje prošenj!

Prav tako vas obveščamo, da smo odpravili napako, ki se je pojavljala zaradi preobremenjenosti, tako da poteka izdelava prošnje nemoteno !

Obrazec za izdelavo prošnje za solidarnostno pomočKliknite za prenos

Nazadnje urejano na 1, 05.05.2020 09:11