Izplačilo solidarnostne pomoči iz naslova elementarne - naravne nesreče- odgovor MO

Dne 17. 4. 2020 je SMO na vodstvo MO  naslovil zahtevo – pojasnilo po izplačilu solidarnostne pomoči zaposlenim na podlagi   4. alineje 4. točke 40. člena KPND z namenom, da delavci lažje premostijo težave, ki niso nastale po njegovi volji. Odgovor MO objavljamo v nadaljevanju tega prispevka:

Spoštovani, v zvezi z vašim dopisom, navedenim v zvezi, vas obveščamo, da smo zaradi enotnega pristopa pri reševanju zahtev za izplačilo solidarnostne pomoči javnim uslužbencem, zaprosili za mnenje Ministrstvo za javno upravo, in sicer z dopisom številka 1005-162/2020-1 z dne 21.04.2020. S spoštovanjem
Nazadnje urejano na 1, 23.04.2020 11:23