Pravice in obveznosti iz delovnega razmerja v času posebnih okoliščin

V teh dneh smo s strani članov prejeli  veliko vprašanj v povezavi glede pravic in obveznosti iz delovnega razmerja v času posebnih okoliščin.

V pomoč vam zato posredujemo povezavo Ministrstva za delo družino in socialne zadeve :

https://www.gov.si/novice/2020-03-13-pravice-in-obveznosti-iz-delovnega-razmerja-v-casu-posebnih-okoliscin/ na kateri nam zagotavljajo, da  bodo odgovore na vprašanja, ki jim najpogosteje zastavljamo  sproti dopolnjevali.

Povezava na najpogostejša vprašanja in odgovore!

Pravice in obveznosti iz delovnega razmerja v času posebnih okoliščin

Nazadnje urejano na 1, 14.03.2020 13:53