V četrtek sklicana 26. seja Ustavnega sodišča Republike o presoji ustavnosti in zakonitosti Odloka Vlade RS

Spoštovani

Obveščamo vas, da je Predsednik Ustavnega sodišča sklical 26. sejo Ustavnega sodišča Republike Slovenije, ki bo v četrtek, 30. 9. 2021, ob 9.30 uri v razpravni dvorani Ustavnega sodišča z naslednjim predlogom dnevnega reda:

1. Policijski sindikat Slovenije – PSS, Ljubljana – Zahteva za oceno ustavnosti in zakonitosti 10.a člena Odloka o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, cepljenja in testiranja za zajezitev širjenja okužb z virusom SARS-CoV-2 (Uradni list RS, št. 147/21 in 149/21) (U-I-210/21)

Povezava: https://www.us-rs.si/seja/26-seja/

Takoj ko bo znana odloćitev US vas bomo o tem informirali, vas pa naprošam, da nas spremljate.

Nazadnje urejano na 0, 28.09.2021 09:00