Dne 07. 01. 2019 smo prejeli sklep DSS v Ljubljani o zavržbi vložene kolektivne odškodninske tožbe glede kršitve pravice do odmora med delovnim časom in opravljanja primopredaje dolžnosti izven delovne obveznosti.

Ne glede na obrazložitve sodišča, smo odločeni uporabiti vsa pravna sredstva za zaščito pravic članov SMO. Zato bomo v naslednjih dneh vložili pritožbo na višje delovno in socialno sodišče.

Ker gre za prvi primer, ki je za naše delovanje od posebnega pomena bomo primer, če bo potrebno, zapeljali tudi na Evropsko sodišče za človekove pravice.

vodstvo SMO

Nazadnje urejano na 0, 07.01.2019 18:02