Vodstvo sindikata SMO informira člane po vojašnicah SV

Sindikat Smo je pričel z informiranjem svojih članov in zaposlenih v SV in MO s svojim dosedanjim delom ter rezultati, ki so in bodo pripomogli k izboljšanju statusa zaposlenih.Tako je v minulih dneh vodstvo sindikata obiskalo svoje člane in zaposlene v vojašnici Generala Maistra v Mariboru ,vojašnici Janka Premrla Vojka v Vipavi in v vojašnici Murska Sobota. S člani in zaposlenimi smo se pogovarjali o najbolj perečih temah, tako na področju pravic iz delovnega razmerja kot tudi o medsebojnih odnosih. Seznanjeni so bili o poteku postopkov pred delovnimi in socialnimi sodišči, ki jih sindikat pelje skupaj s svojima odvetniškima pisarnama tako v kolektivnih sporih kot tudi v referenčnih individualnih sporih.

Nazadnje urejano na 0, 27.03.2015 11:12