Vlada RS (VRS) reprezentativnim sindikatom predstavila analizo plač v JS

Včeraj je Vlada RS (VRS) reprezentativnim sindikatom predstavila analizo plač v JS. Sindikalna stran je ostala na stališčih, da je VRS pristransko izvedla analizo plač v javnem sektorju.

Pri tem je Vladna stran poudarila , da je smisel predstavitve in razprave zgolj ugotoviti kaj manjka v predstavljeni analizi. Vladna stran poudarja, da je smisel socialnega dialoga v

Za ogled celotnega vsebine se morate prijaviti na portal in v kolikor še niste morate spremeniti tudi privzeti elektronski naslov . Prosim da se prijavite Prijava.

Nazadnje urejano na 0, 06.04.2015 16:25