Vlada posredovala analizo plačnega sistema javnega sektorja kot delovno gradivo k 1. točki dnevnega reda seje pogajalske komisije, ki bo 30.3.2015

S strani Vlade RS smo v SMO prejeli   analizo plačnega sistema javnega sektorja kot delovno gradivo k 1. točki dnevnega reda seje pogajalske komisije, ki bo 30.3.2015. Glede na obsežnost analize, bodo predstavniki VRS na seji predstavljene ključne sumarne ugotovitve.

Izhodišča (2. točka seje) na vladni strani še niso bila dokončno obravnavana, zato boste gradivo v tej zvezi prejeli takoj po potrditvi na seji vlade.

Ogled analize je omogočen samo članom !

Za ogled celotnega analize se morate prijaviti na portal in v kolikor še niste morate spremeniti tudi privzeti elektronski naslov . Prosim da se prijavite Prijava.

Nazadnje urejano na 0, 31.03.2015 16:08