Sklic nujnega sestanka z MO glede dobljeno sodbo VDSS v Ljubljani pod opravilno številko X Pdp 1690/2014

ZADEVA: SKLIC NUJNEGA SESTANKA

Spoštovana!

Skladno s pogodbo o zagotavljanju pogojev za delovanje SMO vaju pozivamo, da takoj skličeta sestanek na katerem se bomo dogovorili na kakšen način boste realizirali dobljeno sodbo VDSS v Ljubljani pod opravilno številko X Pdp 1690/2014 z dne 19. 02. 2015.
Pozivamo vas, da takoj pristopimo k urejevanju Pravilnika za LD. Enako kot smo prepričani za še nekatera vprašanja iz naše zakonodaje in prakse, je potrebno poiskati rešitve skozi že predlagano Kolektivno pogodbo za obrambni resor.
Sklic pričakujemo najpozneje do 18. 3. 2015.
Lep pozdrav.

Naslovnika :