Javni uslužbenec, če ne boš prispeval del svoje plače boš kriv za morebitne sankcije EU zoper RS

Objavljamo nagovor ministra za finance g. Mramorja sindikatom JS

Minister za finance g. Mramor v uvodu pogajanj predstavi dva scenarija in sicer en scenarij , ki so si ga zamislili na VRS in drugi kaj v primeru če jim to ne uspe.

Minister Mramor navaja:

Prvi scenarij je, da se uokvirimo z najmanjšim možnim varčevalnim naporom in , da zadovoljimo zakonodajo EU in hkrati, da imamo na drugi strani mir, ki bo zagotavljal gospodarsko rast. Pri tem navaja kako se lahko tega pritiska EU komisije rešimo in sicer, da zmanjšamo strukturni deficit za najmanj 0,5 odstotka EU komisija zahteva 0,7 odstotka.

Za ogled celotnega prispevka se morate prijaviti na portal in v kolikor še niste morate spremeniti tudi privzeti elektronski naslov . Prosim da se prijavite Prijava.
Nazadnje urejano na 0, 20.11.2014 00:21