Najprej si izmislijo recesijo, da te nato pokorijo - BDP pod 3% ali sledijo ukrepi EU

Informacija iz razgovora z ministrom za finance g Mramorjem in z  vodji  pogajalskih skupin (PSJS in KSJS) sindikatov javnega sektorja  dne 17. 11. 2014. Na pobudo ministra za finance je dne 17. 11. 2014 na ministrstvu potekal sestanek, ki sta se ga udeležila vodji pogajalskih skupin. V nadaljevanju je povzetek pogovora s stališči ministra za finance in zahteve sindikatov JS glede pogajanj z VRS.

Za ogled celotnega prispevka se morate prijaviti na portal in v kolikor še niste morate spremeniti tudi privzeti elektronski naslov . Prosim da se prijavite Prijava.

Drago Ščernjavič,
Vodja pogajalske skupine SJS