Usmeritev članom SMO zaposlenim v CORS in ReCo glede pozivov k vračilu preveč izplačanih zneskov

Usmeritev članom SMO zaposlenim v CORS in ReCo, ki so v teh dneh prejeli pozive k podpisu dogovora o vračilu preveč izplačanih zneskov plač operaterjem v CO.

• Vsem članom, ki so prejeli s strani URSZR poziv k podpisu dogovora o vračilu preveč izplačanih zneskov plač svetujemo, da zahtevajo brezplačno pravno pomoč pooblaščenih odvetniških pisarn SMO.

Odvetniki SMO vas bodo po oddani zahtevi  kontaktirali in vam podali   nadaljnje usmeritve.

Zahteva za pravno pomočPodajte zahtevo za pravno pomoč

Nazadnje urejano na 1, 22.01.2020 13:59
(1 glas)