Vabilo k branju članka v Delavski enotnosti-Uspeh SMO za vse delavstvo

Spoštovani!

Vabimo vas k branju intervjuja s predsednikom SMO Darko Milenkovičem in izvršnim sekretarjem Marjanom Lah, ki je bil objavljen v 14. številki Delavske enotnosti, dne 5. julija 2018 pod naslovom:" Uspeh SMO za vse delavstvo."

Sindikat ministrstva za obrambo (SMO) je pred dnevi razglasil sodno zmago, ki bo koristila vsem delavkam in delavcem, ki jim delodajalec odreka obračun časa primopredaje dela (pred opravljeno izmen ali po njej) in odmora za malico. Z julijem pa pripadniki Slovenske vojske (SV) po odločitvi načelnika generalštaba dobivajo dodatek zaradi povečanega obsega dela.

Celoten intervju si lahko preberete s klikom na spodnjo sliko !

[custom_gallery source="media: images/cLANEKDElavska.jpg" order_by="asc"]

Nazadnje urejano na 0, 06.07.2018 12:50