Danes na pogajanjih z VRS

Minister za JU g. Koprivnikar je na pogajalsko mizo s strni vlade prinesel skupaj z ministrom za finance g. Mramorjem naslednji vladni proti predlog:
Vlada je sprejela odločitev, da ni moč realno pričakovati znižanja za -3 % in da se pogajanja s sindikati nadaljujejo v nižanju v višini 1%. Prav tako je zavrnila sindikalni proti predlog.

Za ogled celotnega prispevka se morate prijaviti na portal in v kolikor še niste morate spremeniti tudi privzeti elektronski naslov . Prosim da se prijavite Prijava.
Nazadnje urejano na 0, 27.11.2014 17:04