ZAHTEVA za izplačilo odškodnine zaradi neizkoriščenih prostih dni na MOM

Na podlagi objave na intranetni in internetni spletni strani sindikata SMO in vse večjega števila klicev glede postopkov uveljavljanja "Zahteve za izplačilo odškodnine pripadnikom Slovenske vojske, ker jim na MOM ni bil zagotovljen prost dan v tednu" vam pojasnjujemo naslednje :

- zahteva za izplačilo je individualna pravica zaposlenega, zato vsak član lahko poda zahtevo za izplačilo samostojno;

- izpolnjeni zahtevek, ki je priloga tega obvestila, za izplačilo odškodnine se posreduje PRAVNI  SLUŽBI ZSK/GŠSV v treh izvodih.

Za pričakovati je daljši odzivni čas iz strani pravne službe, zato predlagamo strpnost do dokončnega odgovora iz strani pravni službe.

Za ogled dokumenta se je potrebno registrirati !                                            Registracija

Nazadnje urejano na 0, 06.08.2015 11:49