PONUDBA ZA ČLANE SMO - nakup šolskih potrebščin Izpostavljeno

BAGS&MORE, OFFICE&MORE, go2school

Papirnice in galanterije

Članom SMO nudijo:

• Darilni kupon za 20% popust. In sicer za vse šolske potrebščine, šolske torbe, nahrbtnike. Veljavnost kupona je do 31.8.2021.
  • Darilni kupon za 5% popusta pri naročilu na delovne zvezke ob naročilu do 1.7.2021. Popust na delovne zvezke velja ob enkratnem plačilu
  • Ob nakupu šolskih potrebščin je potrebno predložiti kupon.
  • Kupone dobite pri vašem sindikalnem zaupniku.
  • Popusti se ne seštevajo - v primeru, da ima artikel višji popust kot 20% se obračuna višji popust, se pa ne seštejeta.
  • Popust velja na vse šolske potrebščine, kot npr. barvice, zvezke, peresnice, šolske torbe, ravnila, pisala…
  • Kupon je vnovčljiv v vseh papirnicah office&more in galanterijah Bags&More po Sloveniji, ob predložitvi sindikalne izkaznice SMO ter tudi v spletni trgovini www.go2school.com in www.officeandmore.si
  • Seznam vseh poslovalnic najdete na linku: http://officeandmore.si/stores
  • Na spletni strani www.officeandmore.si pa si lahko pogledate celotno ponudbo papirnice.
Nazadnje urejano na 0, 17.06.2021 07:24
(1 glas)