POZIV MO K IZPLAČILU REDNE DELOVNE USPEŠNOSTI ZAPOSLENIM V SV IN MO

Smo je dne 23.08.2020 pozval vodstvo MO k določitvi višine sredstev in  izplačilu redne delovne uspešnosti kot izhaja iz nadaljevanja:

ZADEVA: IZPLAČILO REDNE DELOVNE USPEŠNOSTI

Spoštovani!

Izhajajoč iz dejstva, da je od 01. 7. 2020 sproščen ukrep ZUJF-a zamrznitve izplačevanja redne delovne uspešnosti - stimulacije vas pozivamo, da nemudoma določite višino sredstev za stimulacijo in pričnete s izplačevanjem stimulacije zaposlenim.
Namreč, ZSPJS je zelo jasen in so njegova določila glede stimulacije uporabna oz. jih morate izvajati od 01.7. 2020 dalje.

Lep pozdrav.