Sindikati javnega sektorja smo včeraj izpogajali višji regres za tiste zaposlene, ki prejemajo osnovno plačo, ki ustreza 20. ali nižjemu plačnemu razredu

Reprezentativni sindikati javnega sektorja smo včeraj na pogajanjih s predstavniki VRS izpogajali za zaposlene v JS, ki prejemajo osnovno plačo, ki ustreza 20. ali nižjemu plačnemu razredu višje izplačilo regresa, in sicer 1.050 evrov. Omenjenim javnim uslužbencem, ki jim pripada višje izplačilo regresa za letni dopust za leto 2020 in jim je že bil izplačan regres, se najkasneje pri izplačilu plače za mesec julij 2020 poračuna razlika do višine 1.050 evrov. Regres za letni dopust za ostale javne uslužbence v letu 2020 znaša 940,58 evrov.

Nazadnje urejano na 1, 02.07.2020 09:35