OPOZORILO članom glede plačila presežka ur na podlagi ODREDBE

Zaradi vse večjega številnih klicev članov SMO v povezavi z izdano odredbo ministrice za obrambo, glede izplačila presežka ur po referenčnih obdobjih vam sporočamo, da ne glede na zagotovila MO po izplačilu presežka ur, imajo člani SMO na voljo za pomoč obe odvetniške pisarne SMO. Odvetniki se bodo posvetovali s članom in našli najbolj ustrezne rešitve, da bo tako prišlo do pravičnega poplačila presežka ur.

Člane, ki se bodo odločili počakati na izplačilo, opozarjamo na pozornost glede izračuna presežka ur, kot tudi samega izplačila. V kolikor se bo pojavil dvom, da je plačilo presežka ur nepravilno obračunano, naj nemudoma zahtevajo brezplačno pravno pomoč.

Zaposlene, ki še niste člani SMO vljudno vabimo , da postanete člani SMO in tako pridobite pravico do brezplačne pravne pomoči.

vodstvo

Nazadnje urejano na 0, 25.09.2017 07:39