KARAVANA DOBRIH MOŽ OBDAROVANJE OTROK ČLANOV SMO

Neizbežno se približuje novo leto in s tem tudi pričetek izvedbe obdarovanj otrok članov sindikata MO. Tudi letošnje leto bo to potekalo na treh lokacijah in sicer v Ljubljani, Mariboru in v Vipavi. Že v prijavnici ste tudi  navedli kraj udeležbe.

Edina sprememba glede na lansko leto je v tem, da bo prišlo vabilo po pošti. In sicer osebno na ime posameznega otroka.

Vabilo bo vsak otrok prinesel s seboj, saj bo služilo tudi kot vstopnica na prireditev.

Načrt obdarovanj

-       LJUBLJANA:Telovadnica vojašnice Edvarda Peperka  - Moste Polje, sreda 14.12.2016 s pričetkom ob 17.00,

-       VIPAVA: Vojašnica Janka  Premrla Vojka – objekt jedilnica, torek 20.12.2016 s pričetkom ob 17.00

-        MARIBOR: VOK – vojašnični objekt Kadetnica  - večnamenski prostor v 4 nadstropju Kadetnice, četrtek 22.12.2015 s pričetkom ob 17.00.

-       Vstop in parkiranje  v vojašnicah je zagotovljeno. S seboj imejte tudi identifikacijsko kartico MORS. Na vhodu vas bo pričakala odgovorna oseba iz SMO, ki vas bo pospremila na mesto prireditve.

Kot vedno  bomo poskrbeli, da boste vi in vaši otroci preživeli lepo decembrsko popoldne v družbi dobrih mož !

VODSTVO SMO

Nazadnje urejano na 1, 23.11.2016 09:52