25.01.2013 sestanek s predstavniki MORS in SV

Dne, 25.01.2013 bo potekala redna seja KSMO, na katero so  povabljeni g. Aleš Hojs, minister in brig. DOBRAN BOŽIČ, načelnik GŠ iz strani MORS in SV smo že prejeli potrditev udeležbe predstavnikov.

Problematika, ki bo obravnavana na seji :

-       Potek transformacije v SV in spoštovanje določil Pogodbe o zagotavljanju pogojev za delo SMO iz naslova 2. odstavka 5. člena in 1. odstavka 12. člena Pogodbe;

-       Predstavitev pogojev za ne podeljaševanje pogodb o zaposlitvi v SV za določen čas;

-       Potek reorganizacije ReCO;

-       Potek priprav za prenovitev ZOBr, ZSSlov in Pravil službe v SV.

O podrobnostih sestnaka boste naknadno obveščeni !

Nazadnje urejano na 0, 31.03.2013 13:02