VABILO Vse člane sindikata MO in družinske člane ob 30 letnici delovanja SMO vabimo

DRUŽABNO SREČANJE  - PIKNIK

ki bo v soboto 15.6.2024

Od 14.00 dalje pod »KOZOLCEM«

na Razdrtem pri Šentjerneju

Družabno srečanje, ki bo letos še posebno slavnostno, bo potekalo ob spremljavi ansambla in družabnih aktivnosti.

Za hrano, pijačo ter spanje bo poskrbljeno.

Pripravljamo tudi bogat SREČELOV

Prevoz je v lastni režiji.

Prijavnine ni.

Dostop do prireditvenega prostora je po glavni cesti Novo mesto – Šentjernej, odcep Dobravica, na naslovu Razdrto 8

Slike prireditvenega prostora si lahko pogledate na Facebook strani Zvonko Grabnar.

Prijavite se pri vaših sindikalnih zaupnikih po vojašnicah najkasneje do ponedeljka, 10. junija 2024

Prijavo lahko pošljete tudi na  Outlook  - Svetičič Vojko

Dodatne informacije: Svetičič Vojko 031 705 403.

Se vidimo !!