Darila za otroke članov in za člane SMO se nahajajo pri zaupnikih SMO

Obveščamo vas, da so darila za vas člane in darila za otroke, ki ste jih prijavili za obdarovanje na lokacijah, ki ste jih izbrali pri prijavi. Prosimo vas, da vzpostavite stik s sindikalnim zaupnikom SMO v izbranem objektu MO – SV (navedenem pri prijavi) in upoštevate čas razdeljevanja daril.

V tem letu smo v SMO pripravili več kot 2800 daril za člane in preko 800 daril za otroke članov, ki so svoje otroke prijavili na obdarovanje. Razumeti nas morate, da obdarovanje tako velikega števila zahteva za nas veliki logistični napor in vas vljudno prosimo, da nam prisluhnete glede navodil iz razloga, da ne bi prihajalo do nesporazumov.

V sindikatu Ministrstva za obrambo vam ob tem želimo lepe in vesele decembrske praznike in se vam zahvaljujemo za zaupanje.

Kliknite za imenik zaupnikov SMO

Skupaj SMO močnejši!