Marjan Lah novi predsednik sindikata Ministrstva za obrambo -SMO

Spoštovani člani SMO!

Obveščamo vas, da je bil na seji konference SMO dne 25.03.2022 za novega predsednika SMO imenovan dosedanji izvršni sekretar za informiranje  Marjan LAH.

Za ta korak se je konferenca sindikata odločila zaradi pravočasnega prenosa znanja, izkušenj in dolgoletnega dobrega dela do sedanjega predsednika Darka Milenkoviča na novega predsednika.

Darku Milenkoviču se ob tem iskreno zahvaljujemo za njegovo uspešno dosedanje delo na mestu predsednika saj je s svojo ekipo in svojim prispevkom pripomogel k varovanju in izboljšanju delovno pravnega statusa in pogojev dela vseh zaposlenih tako na MO kot v SV.

Novemu predsedniku Marjanu Lahu se ob tem zahvaljujemo za dosedanje dobro delo, ki ga je opravljal kot izvršni sekretar ter mu  želimo ob imenovanju na tako pomembno in odgovorno funkcijo pri njegovem vodenju največjega in najmočnejšega sindikata v Ministrstvu za obrambo obilo poguma, znanja, vztrajnosti in sreče predvsem pa socialnega čuta, ki ga je dokazal skozi dosedanje delo.

SKUPAJ SMO MOČNEJŠI!

Nazadnje urejano na 0, 29.03.2022 09:40