Izplačilo regresa za letni dopust za leto 2017 bo 5 junija

V skladu s podpisanim dogovorom o ukrepih na področju stroškov dela in drugih ukrepih v javnem sektorju, v letu 2016 med sindikati* in vlado RS pripada regres za letni dopust za leto 2017 zaposlenemu glede na plačni razred zaposlenega, in sicer:

– do vključno 16. plačnega razreda 1.000,00 €;
– od 17. do vključno 40. plačnega razreda 790,73 €;
– od 41. do vključno 50. plačnega razreda 600,00 €;
– od 51. plačnega razreda in višjega 500,00 €

Navedeni zneski so bruto !

* s področja obrambe so dogovor podpisali sindikati (SMO in KS90 v katero sta vključena SVOZ in SPMO)

D O G O V O R o ukrepih na področju stroškov dela in drugih ukrepih v javnem sektorju