Za člane SMO možnost pristopa k sklenitvi kolektivnega nezgodnega zavarovanja

Vse člane ponovno obveščamo, da ima Sindikat Ministrstva za obrambo z Zavarovalnico Sava sklenjeno pogodbo za kolektivno nezgodno zavarovanje.

Samo zavarovanje krije vse nezgodne slučaje v miru, kot tudi vse nezgodne dogodke, ko je član na misiji. Vključuje pa vse razen poškodb, ki bi nastale v neposrednem bojnem delovanju. V dopisu imate navedene vse zavarovalne pogoje ter tudi pristopno izjavo. Naj še dodamo, da lahko pod istimi pogoji lahko zavarujete tudi družinske člane v starosti od 14 do 75 let. Pristopne izjave dostavite svojim sindikalnim zaupnikom, ki je tudi vaš skrbnik, če bi prišlo do nezgodnega dogodka.

Prebrano 69 krat