OBVESTILO ZA ČLANE   KOPALNE KARTE – TERME ČATEŽ

Vse člane obveščamo, da smo ponovno sklenili dogovor z vodstvom Term Čatež, glede nakupa dnevnih vstopnic za Letno termalno riviero po ugodni sindikalni ceni.

• Naročilo vstopnic se izvrši preko sekretarja SMO Svetičič Vojka (sms, mail, Outlook, telefonski klic). Naročite lahko neomejeno število vstopnic po sindikalni ceni 10 €. Veljajo pa trenutno samo za koriščenje bazenov na Letni termalni rivieri. Z njimi je možen samo enkratni dnevni vstop na bazene. Prevzamete in plačate jih na recepciji Zimske termalne riviere.
  • Gosti, ki bivajo v naši hiški pa lahko tudi kupijo tudi vstopnice na blagajni vhoda v kamp po dnevni ceni 12 € in veljajo za dva dnevna vstopa in se lahko koristijo tudi v bazenih Zimske termalne riviere.
Prebrano 436 krat