SHOEFRESH SUŠENJE OBUTVE , ROKAVIC, ČELAD ...

Za vse člane SMO smo v sodelovanju s ShEUbrand d.o.o , ki je generalni uvoznik za napravo Shoefresh,

pripravili ponudbo za nakup po ceni 99 €, z DDV

S to ponudbo smo omogočili nakup naprave Shoefresh po ugodnih sindikalnih cenah. Vabimo vas še, da si ogledate predstavitveno spletno stran www.shoefresh.net ter si o napravi ogledate še več podatkov.

Če želite hitro in preprosto rešitev, ki resnično deluje, potem poskusite Shoefresh: to je edina naprava, ki čevlje hitro osuši in osveži. Čevlji ostanejo dolgo sveži s pomočjo ozona, ki ubija bakterije in glivice. Po končanem programu bo vaša obutev spet sveža in suha.
To je odličen izdelek za dezinfekcijo in sušenje vojaških škornjev, športnih copat, rokavic..
Naprava ima certifikat in potrjen test na mikrobiološkem inštitutu RS.

POSTOPEK NAROČILA:
Za naročilo izdelka pokličite kontaktno osebo podjetja:
Identificirajte se kot član Sindikata MO in naročite izdelek.

Po vašem naročilu naprave vam bo paket na vaš domači naslov dostavila pošta Slovenije, običajno v roku 1-3 delovnih dni. Napravo plačate po povzetju, po računu ali pa prevzamete osebno na skladišču v Polzeli. ,

Dobavitelj ob upoštevanju garancijskih pogojev zagotavlja 1 leto garancije na napravo, ter 7 let za zamenjavo okvare posameznih delov.

Prebrano 434 krat