ZIMSKE PNEVMATIKE

Za vse člane SMO smo v sodelovanju s podjetjem Les Trgovina d.o.o , ki se ukvarja z  veleprodajo pnevmatik, ponovno pripravili ponudbo za nakup zimskih pnevmatik znamk NEXEN, KUMHO in MARSHAL.

S to ponudbo bomo omogočili nakup pnevmatik srednjega višjega razreda znamk Nexen po ugodnih sindikalnih cenah. Vabimo vas še, da si ogledate predstavitveno spletno stran www.nexen.si ter si o pnevmatikah ogledate še več podatkov.

POSTOPEK NAROČILA:

Za naročilo izdelka pokličite kontaktno osebo podjetja. Predstavite se kot član Sindikata MO  in naročite izdelek:

Po sprovedenem naročilu pnevmatik vam bo le-te na vaš domači naslov dostavila hitra pošta podjetja  GOLD EXPRES, običajno v roku enega delovnega dneva. Pnevmatike plačate po odkupnini. Plačila so možna samo v gotovini. Prav tako ni možno kupovati na obroke.

Pnevmatike je možno prevzeti in plačati  tudi na sedežu podjetja.

Dostava je brezplačna.

Dobavitelj ob upoštevanju garancijskih pogojev zagotavlja 2 leti garancije na pnevmatiko.

Rok za reklamacijo je 1 dan.

Kontaktna oseba s strani SMO je Svetičič Vojko ( 031 705 403 )

Prebrano 294 krat