Ugodnosti članom SINDIKATA MINISTRSTVA ZA OBRAMBO RS v hotelu Thermana Park Laško in Zdravilišče Laško

Ugodnosti članom SINDIKATA
MINISTRSTVA ZA OBRAMBO RS
v hotelu Thermana Park Laško in Zdravilišče Laško

Thermana Laško nudi v obdobju do 31.12.2021 članom sindikata in njihovim družinskim članom, ki pridejo na dan koriščenja s članom, naslednjo ugodnost v obeh hotelih:

15 % popust za vstopnice
- bazen - bazen + savna

10 % popust
- wellness storitve
- fizioterapevtske storitve

Popust ne velja za večerne akcijske ponudbe. Popust za bazen in bazen+savna ne velja ob vikendih, praznikih in vseh šolskih počitnicah.
Popusti veljajo na dan koriščenja storitve, se ne seštevajo z ostalimi popusti ponudnika in ne veljajo za nakup darilnih kuponov.

Popust lahko člani uveljavljajo ob predložitvi članske izkaznice sindikata in Modre kartice Thermana Cluba.
V Thermana Club se lahko včlanite ob prvem prihodu in koriščenju ugodnosti ali preko Thermaninih spletnih strani. Članstvo je brezplačno.

Dogovorjene ugodnosti veljajo do 31.12.2021.

PRENAVLJAMO ZA VAS
V terminu 17.5. do predvidoma 15.10.2020 bo v hotelu Zdravilišče Laško potekala prenova kopališča z garderobami in glavnim terapevtskim bazenom.
V času prenove lahko gostje nemoteno uporabljajo bazene v Termalnem centru hotela Thermana Park Laško.
Prebrano 334 krat