Obvestilo članom - pripadnikom SV glede prevzema spisa pri odvetniku Belecu

Sindikat ministrstva za obrambo je na podlagi informacije Odvetniške zbornice Slovenije, da je odvetniška pisarna Munib Vehabovič prevzemnik odvetniške pisarne odvetnika Silva Beleca, od le te zahteval pojasnilo, kdaj lahko člani prevzamejo svoje spise. Odgovor odvetnika Vehabovića objavljamo v nadaljevanju :

Spoštovani,

sporočam Vam, da sem s strani odvetniške zbornice določen za prevzemnika pisarne, dejanska primopredaja spisov pa še ni bila opravljena, tako da so spisi še pri kolegi Belcu. Stranke, ki jih zastopa je o tem že obvestil, v kratkem (do konca tedna) bodo tudi obveščeni kdaj lahko prevzamejo svoje spise pri kolegi Belcu (naslednji teden, točen dan in uro bo določil Belec). Tako kot ste Vi nemočni pri celotni zadevi sem tudi sam nemočen do dejanske primopredaje spisov, katera pa ni odvisna od mene.
V prilogi Vam posredujem obvestilo o izbrisu.

Lep pozdrav.
odv. Vehabović