3. Skip to Footer

Člani SMO imajo 30% popust. In sicer za vse šolske potrebščine, šolske torbe, nahrbtnike, razen za knjige, učbenike in delovne zvezke

Vse člane SMO obveščamo, da smo sklenili dogovor o sodelovanju z podjetjem Acron d.o.o, ki zastopa trgovine Bags&More ter Office&More

Članom SMO nudijo

- Kupon za 30% popust. In sicer za vse šolske potrebščine, šolske torbe, nahrbtnike, razen za knjige, učbenike in delovne zvezke. Veljavnost kupona je do 15.9.2019.
- Kupone dobite pri vašem sindikalnem zaupniku.
- 10 % popust na nakup kovčkov z sindikalno izkaznico
- Popusti se ne seštevajo - v primeru, da ima artikel višji popust kot 30% se obračuna višji popust, se pa ne seštejeta.
- Popust velja na vse šolske potrebščine, kot npr. barvice, zvezke, peresnice, šolske torbe, ravnila, pisala...
- Ob nakupu šolskih potrebščin je potrebno predložiti kupon.
- Kupon je vnovčljiv v vseh poslovalnicah office&more po Sloveniji, ob predložitvi sindikalne izkaznice SMO
- Seznam vseh poslovalnic najdete na linku: http://officeandmore.si/stores
- Na spletni strani www.officeandmore.si pa si lahko pogledate celotno ponudbo papirnice.
- Kontaktna oseba s strani ponudnika je ga. Pokeržnik Katja (041 305 669

Nazadnje urejano na